Kurumsal

KURUMSAL

İzmir Karşıyaka’da bulunan kurumumuz; KARŞIYAKA FEN BİLİMLERİ kurs merkezimiz, alanında uzman kadrosu ve yüksek başarı oranı ile öğrencilerine eksiksiz bir hizmet vermektedir.

Çağımıza ayak uydurmak, üreten ve geliştiren bir birey olmak en önemlisi Atatürk'çü düşünce sistemini benimsemiş, uygun beceriler ve yetenekle donatılmış bireylerimizi önce ülkemize sonra dünyamıza kazandırmak amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu süreçte öğrencilerimizin etkili eğitim alabilmesi, üretken, özgüvenli bireyler olabilmesi için eğitim kadromuzu özenle seçtik.

Tüm lise sınıfları yani 9.-10.-11. Ve 12. sınıflar, ayrıca mezun grupları için 16 kişilik sınıflarda akıllı tahta kullanılarak eğitim verilmesi, sonrasında birebir dersler ve kariyer, ders hayatınız için sunduğumuz en iyi eğitimle önce ilçemizde sonra ilimizde olmak üzere ülkemizde ve uluslararası arenada eğitimimizle bilinmek, her alanda eğitim kalitesini yükseltmek en önemlisi kaliteli bir eğitimi her köşeye ulaşabilir hale getirmek istiyoruz.

İyi bir eğitim sadece yüksek notlar anlamına gelmemektedir. İyi bir eğitim bireyi her anlamda dünyaya kazandırmayı amaçlamaktadır. Biz her zaman bireysel eğitim ve öğretim algımızı aynı zamanda sosyal, bilişsel ve duyuşsal gelişimi bir bütün haline ele alarak aktarmayı amaçladık.

Her bir öğrenci ihtiyacı olan ilgiyi tam olarak almalı bunu yaparken sosyal becerilerinin artması sağlanmalı, kendisini ifade etmesi sağlanmalıdır.

Geleceğe yönelik fikirler ile kendilerini, çevrelerini geliştirmeli, yaratıcı fikirler üretebilmelidir.

Tüm bunlar aile ile işbirliği yapılarak ve aktif bir şekilde veliyi haberdar ederek yapılmalıdır.

Böylece öğrencinin gelişimi detaylıca gözlemlenmiş olur, öğrenme hızı ve öğrenme şekli tam anlamıyla öğrenilmiş, performansı ölçülmüş olur.
Sınava hazırlanmak, sadece üniversite eğitimine değil hayata hazırlanmak demektir. Dolayısıyla her bir ders, her bir sınav hayata hazırlanmakta ki en büyük adımlar olacaktır.
İlçemizde olan her bir meslek ile ilgili danışmanlık verme amacımız da bu adımların hepsine destek olma ilkemizdir.

Karşıyaka’da en iyi eğitim veren kurs olmamızı bu ilkelere borçluyuz, yüzde 98.5’lik bir başarı oranına sahibiz.

Eğitimin verimli olabilmesi için, öğrencinin öğretmenleriyle danışmanlarıyla ve eğitimin verildiği kurumdaki yaşam şartlarında rahat hissetmesi çok önemlidir. Çevrenin temizli kullanışlı ve ferah olması da bizi başarıya götüren etmenlerdendir

Her öğrencinin eşsiz bir öğrenme anlayışı vardır. Bu yüzden rehberlik sistemimiz ile beraber, sınavların analiz edilmesi, öğrenciye özel ders programı büyük bir titizlik ile hazırlanır.

Her öğrenci için özel dersler ise bilgiler pekiştirilir. Dersleri ve sınavları özenle öğretim görevlilerimiz tarafından takip edilir. Bu etkili takip öğrencilerimizin gelişimine yarar sağlaması amacıyla eğitimin merkezimiz bünyesinde hem okula yardımcı olması hem de üniversiteye hazırlık için gerekli olan bilgi ve alıştırmanın kazandırılması için kullanılır.

Bunlar öğrencilerimizi, ülkemize ve insanlığa faydalı, üretken sorumluluk bilincine sahip, yetenekli bireyler olarak dünyaya kazandırmamız için gerekli olan elzem ihtiyaçlardır.

Kısacası iyi bir üniversite kazanmak isteyen öğrencilerimiz için en doğru karar KARŞIYAKA FEN BİLİMLERİ'ni tercih etmektir.
Öğrenmenin tüm hayat boyunca sürdüğünü biliyor ve buna katkı sağlamak özele velilerimiz danışmanlarımız ve öğrencilerimiz ile titizlikle çalışıyoruz.

Üniversiteye hazırlanan, üniversite hayalleri kuran her gencimizi, hayallerini gerçekleştirmeye bekliyoruz.
 
 
72 ms